Isabella's Clearly TUJU

866768000047

Isabella's Clearly TUJU. Toniseeriv ja tujutõstev õli. 70 ml

Veel detaile


14,00 €

Veel infot

Toode: toniseerib ja niisutab nahka; ergastab meeli; tõstab tuju ja vähendab stressi; vähendab vananemise märke; 100% segu ravitoimetega looduslikest ja eeterlikest õlidest. Ei sisalda kemikaale ja säilitusaineid.

Kasutamine: hõõru paar tilka toodet käte vahel ning masseeri naha sisse. Sobib nii näole, kaelale kui ka kehale kandmiseks. Suurepärane looduslik naha toniseerija, kogu keha niisutaja ning  ergastav ja tujutõstev õli.

Koostisosad: viinamarjaseemneõli (Vitis Vinifera oil), *jasmiin (*Jasminum Officinale), *mandariin (*Citrus Reticulata), *apelsin (*Citrus Aurantium), *aedruut (*Ruta graveolens), *geraanium (*Pelargonium graveo-lens), *nerol (*Citrus Aurantium), *roos (*Rosa Damascena), *mürr (*Commiphora Myrrha), *kassia (*Cinnamonum Cassia). (*Eeterlik õli/Essential Oil).

Ei sisalda: Ei sisalda sulfaate, ftalaate, parabeene, DEA, formaldehüüde ja PEG. Loomade peal ei ole katsetatud. 100% looduslik.

Tähelepanu! Ainult välispidiseks kasutamiseks. Rasedad või imetavad naised peaksid vältima eeterlikke õlisid sisaldavaid tooteid. Ebatavaliselt tundliku naha jaoks võib olla liiga intensiivne. Testi väikesel nahapinnal.

Reviews

Klientide kommentaare pole hetkel.

Kirjutage oma ülevaade

Isabella's Clearly TUJU

Isabella's Clearly TUJU

Isabella's Clearly TUJU. Toniseeriv ja tujutõstev õli. 70 ml

Kirjutage oma ülevaade