Isabella's Clearly KODU

858937006127

Isabella's Clearly KODU. Looduslik kodulõhnastaja. 60 ml

Veel detaile


14,00 €

Veel infot

Toode: toote aroomil on rahustav ja stressi leevendav toime; selle aroom taastab emotsionaalset tasakaalu, parandab taju ja kujutlusvõimet; soodustab hea une; hoiab putukad eemal; 100% segu ravitoimetega looduslikest ja eeterlikest õlidest. Ei sisalda kemikaale ja säilitusaineid.

Kasutamine: avage kork, eemaldage lisatihend ning asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Pöörake pulkasid 1-2 korda nädalas, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom. Pulkade arv reguleerib lõhna tugevust, väiksemas ruumis kasutage vähem pulki. Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 3-5 kuud. Clearly kodulõhnastaja KODU on looduslik viis oma ruumide meeldivaks ja naturaalseks lõhnastamiseks.

Koostisosad: mandliõli (Prunus Dulcis oil), *geraanium (*Pelargonium graveolens), *apelsin (*Citrus Aurantium), *sidrun (*Citrus Limon). (*Eeterlik õli/Essential oil)

Ei sisalda: ei sisalda sulfaate, ftalaate, parabeene, DEA, formaldehüüde ja PEG. Loomade peal ei ole katsetatud. 100% looduslik.

Tähelepanu! Kergestisüttiv! Vedelik võib kahjustada tekstiilist, puidust või plastikust pindasid. Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas! Võib põhjustada allergilist reakt-siooni! Arsti poole pöördudes võtke kaasa toote infoleht. Hoida eemal soojusallikast! Hoida päikesevalguse eest! Enne kasutamist tutvu infolehega

Reviews

Klientide kommentaare pole hetkel.

Kirjutage oma ülevaade

Isabella's Clearly KODU

Isabella's Clearly KODU

Isabella's Clearly KODU. Looduslik kodulõhnastaja. 60 ml

Kirjutage oma ülevaade